گواهینامه ها و افتخارات


مسأله فلسطین از لحاظ اسلامی برای همه مسلمانان از جمله برای ما یک مسأله اساسی و یک فریضه است. (امام خامنه ای مد ظله العالی)

بسمه تعالی

مسأله فلسطین از لحاظ اسلامی برای همه مسلمانان از جمله برای ما یک مسأله اساسی

 و یک  فریضه است.   (امام خامنه ای مد ظله العالی)                                                           

نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان هر سال به عنوان روز قدس از سوی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره)، ضمن ایجاد فضایی برای همبستگی و نزدیکی دل های میلیون­ها مسلمان در سراسر جهان، قدس و فلسطین عزیز را به عنوان مهم ترین شاخص و محور تفکر انقلابی و اسلامی در ایران و جهان اسلام تبدیل کرده است.

اگر چه امسال به دلیل انتشار ویروس کرونا، امکان برگزاری راهپیمایی روز قدس میسر نگردید، ولی مطمئناً تمامی امت جهان اسلام در دلهای خود در حمایت از قدس شریف و دفاع از مظلومیت فلسطین یکصدا فریاد حمایت سر می دهند.

اعضای هئیت مدیره و پرسنل شرکت ذوب و احیای روی قشم ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه هموطنان ولایت مدار و گرامی داشت این روز جهانی، با اقتدا به رهنمودهای امام امت، رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، حمایت از مردم مظلوم فلسطین را بر خود فرض دانسته و امیدواریم به فضل الهی شاهد پیروزی جهان اسلام و نابودی رژیم جعلی اسرائیل باشیم.

تقدیر خداوند این است که فلسطین آزاد خواهد شد.امیدواریم بنا بر فرموده رهبر مسلمین جهان، به زودی در قدس نماز جماعت بخوانیم.

                                                                                                                                                              اعضای هئیت مدیره و پرسنل 

                                                                                                                                                             شرکت ذوب و احیای روی قشم