گواهینامه ها و افتخارات


به مناسبت روز زمین پاک تعداد 300 اصله نهال در مجتمع ذوب و احیای روی قشم کاشته شد.

به مناسبت روز زمین پاک تعداد کاشت 300 اصله نهال در مجتمع ذوب و احیای روی قشم کاشته شد.

هدف از نامگذاری روز سوم اردیبهشت به عنوان روز جهانی زمین پاک را میتوان آگاه سازی ؛ جلب افکار عمومی و ایجاد حساسیت در بین اقشار مختلف جامعه به منظور نهادینه نمودن فرهنگ حفاظت و جلوگیری از آلودگی محیط زیست و منابع خاک دانست.

شرکت ذوب و احیای روی قشم از زمان آغاز فعالیت در این منطقه، بخصوص در دو سال اخیر، توجه ویژه به مسائل زیست محیطی داشته و با انجام اقدامات مهمی مانند نصب فیلتر کیسه ای(Bag Filter) قدم اساسی در کنترل آلودگی­های ناشی از فرآیند تولید روی داشته است.

در کنار این اقدامات تا سال 1399، این شرکت با کاشت 1400 اصله نهال در چندین مرحله، فضای سبز محوطه کارخانه را بیش از 20000 متر مربع افزایش داده است.

به مناسبت روز زمین پاک (سوم اردیبهشت سال 1399) تعداد 300 اصله نهال غیر مثمر از قبیل (اوکالیپتوس، چریش، تی وی تیا، پانسانیا) در این مجتمع کاشت شد و در کنار آن، تعداد 900 کیسه مخصوص حمل نان بین کارکنان و دانش آموزان  جزیره قشم توزیع گردید

لازم به ذکر است شرکت ذوب و احیای روی قشم بزرگترین تولید کننده شمش روی و تنها تولید کننده اسید سولفوریک در استان هرمزگان است که در شهرک صنعتی فراچین جزیره قشم واقع گردیده و با بیش از 370 نفر پرسنل یکی از مهم ترین کارخانجات صنعتی در جزیره می باشد.