گواهینامه ها و افتخارات


بزرگداشت هفته كار و كارگر و تجليل از كارگران نمونه مجتمع ذوب و احياي روي قشم

به گزارش روابط عمومی شرکت ذوب و احیای روی قشم، اين مراسم با تلاوت آياتي از كلام الله مجيد و پخش سرود جمهوري اسلامي ایران آغاز شد. در ادامه اين مراسم، ابتدا مهندس رضایی مدیر HSE شرکت به ارائه اقدامات انجام شده در یک سال اخیر مرکز سلامت و ایمنی کار شرکت پرداختند. سپس دکتر موحدنیا مدیرعامل شرکت، ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات كاركنان در ماه مبارك رمضان و گرامي­داشت هفته كار و كارگر، گزارشي از برنامه­ هاي در دست اقدام سال 1400 سال تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ارائه نمودند.

 ايشان ضمن تشكر از زحمات و تلاش هاي كليه كارگران مجتمع، گفتند: كسانيكه كه كار و تلاش مي­كنند تا روزي حلال به خانه ببرند ثواب مجاهد در راه خدا را دارند. در ادامه با اشاره به اهميت حضور و نقش كارگران در سازندگي و توسعه كشور افزودند: بقاي هر واحد توليدي به توسعه آن است و توسعه مجتمع بدون حضور و ايفاي نقش كارگران سرانجام قطعي نخواهد يافت و تلاش پرسنل جهت لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری که سال جدید را سال تولید، پشتیبانی و مانع زدایی نام­گذاری نموده‌اند؛ را ستود.

ایشان با اشاره به تحریم‌های اعمال شده توسط آمریکای جنایتکار، فرمودند: اتحاد و همدلی موجب شکست و بی اثر کردن تحریم‌ها و تداوم تولید در شرکت شده ‌است.

اين مراسم با تقدير از كارگران زحمتكش مجتمع و اهداي هدايايي به رسم يادبود به 15 تن از كارگران نمونه و رونمایی از تندیس کارگر ورقه‌کن تولید که توسط پرسنل مجتمع طراحی و ساخته شده بود؛ خاتمه یافت.

شرکت ذوب و احیای روی قشم از بزرگترین شرکت صنعتی در جزیره قشم است و با داشتن بیش از 350 نفر پرسنل مستقیم از شرکت‌ها و مجموعه های اصلی استان هرمزگان و جزیره قشم می باشد.