گواهینامه ها و افتخارات


تقدیر ادارات محیط زیست منطقه آزاد منابع طبیعی و مرتع آبخیزداری شهرستان قشم از شرکت ذوب و احیای روی قشم

به گزارش روابط عمومی شرکت ذوب و احیای روی قشم، به پاس تجلیل از فعالیت‌های موثر زیست محیطی و منابع طبیعی شرکت ذوب و احیای روی قشم، مدیر کل محترم  محیط زیست منطقه آزاد قشم و  رئیس محترم اداره منابع طبیعی قشم، از شرکت تقدیر شد.

 

در این مراسم که در محل منطقه آزاد قشم انجام شد جناب آقای مهندس داخته مدیر کل محترم  محیط زیست منطقه آزاد قشم و جناب آقای مهندس محمودی‌زاده رئیس محترم اداره منابع طبیعی و مرتع آبخیزداری شهرستان قشم  ضمن تقدیر از فعالیت‌های زیست محیطی، اشاعه فرهنگ و اخلاق زیست محیطی بین آحاد جامعه، حفظ منابع در منطقه، احیای منابع محدود طبیعی، گسترش فضای سبز، برگزاری باشکوه روز درختکاری با حضور مقامات شهرستانی در مجتمع بیان نموده‌اند: از مهمترین عوامل حفظ و حراست از منابع محدود محیط زیست در جامعه، صنایع می‌باشند که شرکت ذوب و احیای روی قشم همواره در زمره شرکت‌های صنعت سبز می‌باشد.

مهدی موحدنیا مدیرعامل شرکت نیز ضمن قدردانی از همکاری جدی و صمیمانه این ادارات، گزارشی از عملکرد فعالیت‌های زیست محیطی شرکت در سال گذشته (طرح‌هایی نظیر دستگاه غبارگیر کوره، مدیریت پسماند‌ و پساب‌های بهداشتی، ترویج فرهنگ زیست محیطی، طرح‌های کاشت درختان بومی منطقه، گسترش فضای سبز و اجرای آبیاری قطره‌ای درختان) ارائه نمود. ایشان با بیان اینکه حفظ منابع زیست محیطی در منطقه از مهمترین دغدغه‌های مدیران این شرکت می‌باشد و در لبیک به بیانات مقام معظم رهبری، حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) که سال جدید را سال ”تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها”  نام­گذاری نموده اند؛ خاطر نشان کرد؛ امیدواریم با همراهی مسئولین محترم، موفق به حفظ و صیانت محیط زیست در منطقه باشیم.

مجتمع ذوب و احیای روی قشم ازجمله واحد‌های صنعتی پیشرو در توسعه سرانه فضای سبز می‌باشد که با اهتمام مدیران در سال‌های گذشته این سرانه افزایش سه برابری داشته است.

مجتمع ذوب و احیای روی قشم در حال حاضر دارای 27500 متر مربع فضای سبز می­باشد که در طرح‌های توسعه‌ایی مجتمع، افزایش سرانه تا 45000 متر مربع هدف گذاری شده است.