گواهینامه ها و افتخارات


پیام تبریک عید نوروز و گرامیداشت آغاز سال 1400

مديرعامل شرکت ذوب و احیای روی قشم، طي پيامي نوروز 1400 را تبريك گفت.

 

به گزارش روابط عمومي شرکت ذوب و احیای روی قشم، مهدی موحدنیا طي پيامي آغاز سال 1400  را به كاركنان اين مجموعه تبريك و تهنيت گفت. در اين پيام آمده است:

ای آنکه دل و دیده همی گردانی

ای آنکه شب و روز همه میدانی

ای گرداننده جمیع احوال

آیا بود آنکه حال ما گردانی

فرا رسیدن سال نو، همواره نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. سال 1399، با تمامی فرازها و نشیب ها، به پایان رسید؛ در سال گذشته مشکلات و موانع عدیده ناشی از تحریم مستقیم آمریکای جنایتکار، بر مجموعه ذوب و احیاء روی قشم، تأثیر گذاشت؛ امّا با عنایت پروردگار، تلاش و همّت مدیران، کارشناسان و تمامی پرسنل خدوم این مجموعه و همراهی مسئولین محترم، تهدید ها به فرصت تبدیل گشت و با وجود تمامی موانع، تولید در این شرکت حفظ گردید.

در سال آغازین قرن، همانند گذشته با تلاش و کوشش مستمر، ایده های خلاقانه و اخلاق مداری و در لبیک به بیانات مقام معظم رهبری، حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) که سال جدید را سال ”تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها” نامگذاری نموده اند، امیدواریم با همراهی مسئولین محترم، موفق به حفظ و جهش تولید در مجتمع ذوب و احیای روی قشم گردیم.

فرا رسیدن سال نو و بهار پرطراوت و اعیاد مبارک و خجسته شعبانیه را به تمام مردم ایران اسلامی، بخصوص کلیه همکاران ارجمند و تلاشگران صنعت، تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال سلامتی، شادکامی و توفیق روزافزون برای کلیه عزیزان را مسئلت دارم. در این روزها که مردم میهن عزیزمان درگیر مبارزه با بیماری کرونا هستند، دعای “حول حالنا الی احسن الحال” را به نیت شفای بیماران و تبدیل حال همه انسان ها به بهترین حال زمزمه می کنیم و ضمن آرزوی سلامتی و جزای خیر برای کلیه کادر درمان کشور، امیدواریم با لطف خداوند و رعایت پروتکل های بهداشتی، همه گیری و شیوع ویروس کرونا، بزودی تمام و  این بحران را پشت سر گذاشته شود، انشاا...

مهدی موحدنیا

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره