گواهینامه ها و افتخارات


برگزاری مراسم روز درختکاری در مجتمع ذوب و احیای روی قشم

به مناسبت روز درختکاری، با حضور جمعی از مسئولین جزیره قشم در مجتمع ذوب و احیای روی قشم درخت کاشته شد.

 

به مناسبت روز درختکاری و با هدف حفظ، توسعه سرانه فضای سبز  و ترویج فرهنگ درختکاری  طی مراسمی  با حضور مسئولین شهرستان قشم حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم امام جمعه محترم شهرستان قشم، آقای دکتر نصر فرماندار محترم قشم، آقای مهندس بازماندگان رئیس شورای شهر قشم، آقای مهندس حمایتی معاون عمرانی فرماندار قشم، آقای مهندس جهینی بخشدار بخش مرکزی قشم، آقای مهندس محمدی معاون محترم شهردار قشم، آقای مهندس محمود زاده رئیس منابع طبیعی، آقای مهندس کاظمی شهرویی شهردار محترم شهر‌ درگهان، حجت الاسلام والمسلمین حیدری رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر سپاه قشم، جناب سروان حاجبی مسئول بسیج اقشار سپاه قشم تعداد 400 اصله نهال غرس گردید.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم امام جمعه محترم و آقای دکتر نصر فرماندار محترم شهرستان قشم با تمجید تلاش‌های بی وقفه و خالصانه پرسنل مجتمع برای تولید محصول در این شرایط سخت را ستودند و خواستار تعامل سازمانی بیشتر ادارات جهت رفع مشکلات و موانع تولید و اشتغالزایی شدند.

مجتمع ذوب و احیای روی قشم ازجمله واحد‌های صنعتی پیشرو در توسعه سرانه فضای سبز می‌باشد که با اهتمام مدیران در سال‌های گذشته این سرانه افزایش سه برابری داشته است.

مجتمع ذوب و احیای روی قشم در حال حاضر دارای 27500 متر فضای سبز می باشد که در طرح‌های توسه‌ایی مجتمع،افزایش سرانه تا 45000 متر هدف گذاری شده است.

شرکت ذوب و احیای روی قشم از بزرگترین شرکت صنعتی در جزیره قشم است و با داشتن بیش از 350 نفر پرسنل مستقیم از شرکت‌ها و مجموعه های اصلی استان هرمزگان و جزیره قشم می باشد.شرکت ذوب و احیای روی قشم از بزرگترین شرکت صنعتی در جزیره قشم است و با داشتن بیش از 350 نفر پرسنل مستقیم از شرکت‌ها و مجموعه های اصلی استان هرمزگان و جزیره قشم می باشد.