گواهینامه ها و افتخارات


تشکیل جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در محل فرمانداری شهرستان قشم جهت بررسی مسائل شرکت ذوب و احیای روی قشم

جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قشم جهت رفع موانع تولید شرکت ذوب و احیای روی قشم برگزار گردید.

 

هفته گذشته جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در محل فرمانداری شهرستان قشم با حضور فرماندار محترم جناب آقای دکتر نصری، جناب آقای دکتر موحد‌نیا مدیرعامل و جناب آقای لیاقتی مدیر هماهنگی و امور گمرکی شرکت ذوب و احیای روی قشم برگزار گردید.

در این جلسه جناب آقای دکتر نصری، رئیس این کارگروه، ضمن تاکید بر رفع مشکلات شرکت‌‌های صنعتی و تولیدی در جزیره و عزم این کار گروه در سال جهش تولید برای برای اجرای مصوبات، هماهنگی بین دستگاهی و تعامل با سرمایه گذاران در زمینه مختلف تاکید کردند.

آقای دکتر موحد‌نیا مدیر‌عامل شرکت ذوب و احیای روی قشم جدیت این کارگروه و توجه به رفع موانع تولید و مشکلات شرکت‌ها را ستودند و  با بیان اینکه  شرکت ذوب و احیای روی قشم از سال 1396 تحت تحریم مستقیم آمریکای جنایتکار بوده و پرسنل این شرکت با تلاش بی شائبه و شبانه روزی این تحریم را بی‌اثر کرده‌اند، به تشریح مشکلات این شرکت از جمله مسئله تامین سوخت و اجرای طرح گاز کشی پرداختند.

در پایان جلسه جناب آقای دکتر نصری ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های‌ خالصانه  سربازان خط مقدم اقتصادی در شرکت ذوب واحیای روی قشم اعلام نمودند این کار گروه با همکاری تمامی دستگاه‌های مرتبط از تمام ظرفیت خود برای رفع مشکلات این شرکت استفاده خواهند کرد.

شرکت ذوب و احیای روی قشم از بزرگترین شرکت صنعتی در جزیره قشم است و با داشتن بیش از 350 نفر پرسنل مستقیم از شرکت‌ها و مجموعه های اصلی استان هرمزگان و جزیره قشم می باشد.