گواهینامه ها و افتخارات


بازدید مسئولان استانداری هرمزگان از شرکت ذوب و احیای روی قشم و اعلام حمایت کامل استانداری از این شرکت

جناب آقای مهندس دریانورد، دبیر ستاد راهبري و مديريت اقتصاد مقاومتي استان و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان به همراه تعدادی مسئولین استانداری هرمزگان و منطقه آزاد قشم، از شرکت ذوب و احیای روی قشم بازدید نمودند.

 

در هفته گذشته، شرکت ذوب و احیای روی قشم، میزبان دبیر ستاد راهبري و مديريت اقتصاد مقاومتي استان  و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان، جناب آقای مهندس دریانورد، بهمراه معاونین و کارشناسان این سازمان و جناب آقای مهندس نیاکویی، معاونت محترم صنعت، معدن و تجارت و آقای مهندس همایونی، مدیر محترم گمرک منطقه آزاد قشم بود.

در ابتدای حضور مسئولین محترم، آقایان دکتر موحدنیا و مهندس زمانیان، مدیرعامل و مدیر مجتمع، به همراه سایر مدیران واحدهای شرکت، ضمن خوش آمدگویی به مسئولین محترم، اقدامات جهادی انجام شده در 8 ماهه سال جهش تولید را تشریح و گزارشی از وضعیت عمومی شرکت ارائه نمودند.

در ادامه جلسه، جناب آقای مهندس دریانورد، این شرکت را نمود خودکفایی در استان و یکی از الگوهای خوب برای مقابله با تحریم های آمریکا دانست و از اقدامات انجام شده در این شرکت قدردانی نمود. رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، فعالیت برجسته تمامی پرسنل این شرکت را نمود بارز جنگ اقتصادی و عشق به میهن اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.

مدیرعامل شرکت، پیشرفت های حاصل و اقدامات انجام شده در سال جهش تولید و شرایط تحریم مستقیم آمریکا را نتیجه زحمات و فداکاری های شبانه روزی تمامی پرسنل شرکت دانست و خواستار همراهی مسئولین کشور در راستای حل موانع مشکلات این شرکت شد. وی افزود، ما با عمل ثابت کردیم سرباز ولایت هستیم و با وجود تحریم مستقیم آمریکا، مشکلات عدیده تأمین مواد اولیه و سوخت، موفق به افزایش تولید شدیم و با همت و تلاشمان ثابت کردیم که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند. دکتر موحدنیا مهم ترین مشکلات پیش روی این شرکت را گاز رسانی و تأمین آب عنوان نمود و حل این مسائل را بدون همراهی مسئولین استان، غیر ممکن دانست.

دبیر ستاد راهبري و مديريت اقتصاد مقاومتي استان، ضمن بازدید از واحدهای تولیدی و فنی این شرکت، حمایت همه جانبه سازمان مدیریت و برنامه ریزی و استانداری هرمزگان را از این شرکت فعال اعلام نموده و قول مساعدت در زمینه تأمین سوخت، گازرسانی و سایر مشکلات این مجموعه فعال و پویا را دادند.

شرکت ذوب و احیای روی قشم از سال 1396 تحت تحریم مستقیم آمریکای جنایتکار بوده و با داشتن بیش از 350 نفر پرسنل مستقیم از شرکت‌ها و مجموعه های اصلی استان هرمزگان و جزیره قشم می باشد.