گواهینامه ها و افتخارات


پیام تبریک مدیرعامل شرکت ذوب و احیای روی قشم به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمد لله رب العالمین و الصلوه و السلام علی رسول الله

بسیج؛ پدیده مبارکی است که اندیشه آن در فضای عطرآگین انقلاب اسلامی منتشر شد و امروز در سپهر عالم، طنین انداز شده است؛ غم فقدان حاج قاسم در هفته بسیج امسال، دل تمامی بسیجیان را اندوهگین ساخته است؛ آن شیرمرد بسیجی از میان ما رفت، امّا راه و مکتبی که ایشان از خود به جای گذاشته، مکتبی الهی برساخته از تفکر بسیجی است. تفکری که خودمدار نیست خدامدار است. تفکری که وظیفه گرایی را در تکلیف می داند.

بسیج پدیده‌ کم نظیر انقلاب اسلامی ایران است که از اوایل زمان تشکیل، در بخش ها و حوزه های مختلف حضور داشته و گر‌ه مشکلات را گشوده است. بسیج مدرسه عشق به ولایت و میهن اسلامی بوده و سپاهی مجهز به سلاح ایمان و فداکاریست.

بسیجیان سلحشور تحت رهبری حضرت امام خامنه ای در عرصه های مختلف حضور چشمگیر و موثری داشته اند و در بزنگاه های تقابل استکبار جهانی با نظام مقدس جمهوری اسلامی، حضور بسیجیان چشم فتنه را کور کرده و توانسته با استناد و تاسی به منویات رهبر فرزانه انقلاب و در عبور از پیچ تاریخی انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی موفقیت ها و پیروزی های عدید و مستمری را کسب نماید.

در سال های گذشته، نگاه تخصصی به بسیج و سازماندهی بسیج در اقشار مختلف موجب گسترش نگاه ولایی و بسیجی در سطح جامعه گردیده است. شرکت ذوب و احیاء روی قشم نیز با تأسی از فرهنگ و نگرش بسیج با توسعه فعالیت‌های جهادی و تلاش در مسیر اقتصاد مقاومتی، توانسته در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی مخصوصاً جهش تولید نقش ویژه‌ای داشته باشد.

نقش و حضور بسیجی و فرهنگ و بینش بسیج، همواره موجب تحولات اساسی و گره گشایی در امورات کشور گردیده که یکی از جلوه های بارز آن، جنگ تحمیلی هشت ساله می باشد. امید است مسئولین اجرایی کشور، کما فی السابق، با الگو قرار دادن مدیریت های بسیجی و استفاده از ظرفیت های فراوان بسیج، مشکلات اقتصادی و تولیدی را حل و فصل نمایند. انشاا... با تکیه بر تائیدات خداوند متعال و تحت زعامت ولایت فقیه فتوحات بزرگی در راستای جهش تولید و گشایش اقتصادی میهن اسلامی، حاصل خواهد شد.

التماس دعا

مهدی موحدنیا