گواهینامه ها و افتخارات


بازدید مدیر صنعت، معدن و تجارت منطقه آزاد قشم از شرکت ذوب و احیای روی قشم

مدیر صنعت، معدن و تجارت منطقه آزاد قشم، جناب آقای مهندس برنجی به همراه معاون ایشان، آقای مهندس نیاکویی، از شرکت ذوب و احیای روی قشم بازدید نمودند.

در نشستی که پس از انجام بازدید ایشان با حضور مدیرعامل و مدیران واحدهای شرکت ذوب و احیای روی قشم برگزار گردید، جناب آقای مهندس برنجی ضمن قدردانی از تلاشهای شبانهروزی پرسنل خدوم مجموعه ذوب و احیای روی قشم، اظهار داشت این واحد صنعتی علیرغم تحریم مستقیم این واحد توسط آمریکا، جز واحدهای بسیار فعال و پویا در استان هرمزگان می­باشد.

مدیرعامل شرکت ذوب و احیای روی قشم ضمن تشکر از حضور مسئولین محترم مدیریت صنعت، معدن و تجارت منطقه آزاد در این شرکت، خواستار همکاری و همراهی و بازدید مسئولین ارشد منطقه آزاد و استان هرمزگان از این شرکت در راستای رفع موانع تولید و جهش تولید شد. در ادامه، آقای دکتر موحدنیا به مسائل و مشکلات مختلف شرکت از جمله تأمین مواد معدنی اولیه و سوخت اشاره و خواستار رفع مشکلات شدند.

در پایان جلسه، جناب آقای مهندس برنجی در راستای حمایت از شرکت ذوب و احیای روی قشم، اعلام همکاری نموده و اعلام نمود این مدیریت تمام تلاش و پتانسیل خود را در کمک به این مجموعه صنعتی به کار خواهد گرفت.

شرکت ذوب و احیای روی قشم، با اشتغالزایی بیش از 350 نفر در جزیره قشم واقع گردیده است.